Navštívte Toronto s letenkami od 379€!

toronto mesto
By: The City of Toronto - CC BY 2.0

Ďalšia zo zľavnených leteniek Air France(v spolupráci s Czech Airlines). Aktuálne máte možnosť letieť z pražského letiska do najväčšieho mesta Kanady ležiaceho na brehoch jazera Ontario, do Toronta, už od výborných 379€!

Termíny sú dostupné od januára do apríla 2016. Rezervovať letenky za túto cenu bude možné pravdepodobne iba dnes a zajtra(ak sa letenky nevypredajú skôr). 

Kanada je predovšetkým v teplejších mesiacoch naozaj príjemná krajina a aj preto množstvo cestovateľov do Severnej Ameriky uprednostní pred USA ich severnejšieho suseda. Preto letenky do Toronta nemusia byť iba príležitosťou na spoznávanie Toronta, ale na spoznávanie Kanady.

Ak sa však predsa len rozhodnete pre to, stráviť nejaký čas v Toronte určite by ste nemali zabudnúť navštíviť CN Tower, 553 metrov merajúcu vežu, jednu z najvyšších budov sveta. Milovníkov vedy zase zaujme Ontario Science Center s unikátnou výstavou technologických exponátov, pričom niektoré z nich si môžete aj vyskúšať. Zoo v Toronte patrí k najpopulárnejším na svete a k najväčším svojho druhu. Ak ste teda milovníkmi prírody, čakajú tu na vás hodiny a hodiny zábavy. A to je len zlomok toho, čo celá Kanada v skutočnosti ponúka.


 

Letenky Praha – Toronto

Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na stránkach Pelikan.sk 

 11.3.-21.3.2016 – 379€ – 

Navštívte Toronto s letenkami od 379€!

Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania odporúčame využiť vyhľadávač na booking.com. V ponuke nájdete tisícky ubytovacích zariadení po celej Kanade.

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?