Navštívte PARÍŽ – s odletom z Bratislavy za 26€

Ak by ste chceli začať svoje budúcoročné cestovanie už v januári, máme tu pre vás tip na výhodné letenky Ryanair-u z Bratislavy do Paríža.

Spiatočné letenky sú momentálne dostupné už od veľmi dobrých 26€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad môžeme uviesť 4-dňový termín 8-12.1.2019 – od utorka do soboty. Lacných leteniek je však viac – celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Upozorňujeme, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré je od samotného centra Paríža ešte dobrý kúsok. Rátajte že za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy ešte 15-30€!

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž Beauvais
26€
napr. 8-12.1.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výborná možnosť ako sa ubytovať v centre Paríža. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica iba 180€ – 90€/osoba, 22,5€/osoba/noc.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Paríža

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?