Na 2 dni do Kodane s letenkami a ubytovaním za 96€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Máte radi Škandináviu? Radi by ste navštívili napríklad hlavné mesto Dánska – Kodaň? Naplánujte si svoj výlet už dnes, nech sa máte na čo tešiť!

A ak ste si mysleli, že vás podobný výlet musí stáť obrovské peniaze, nie je to úplne tak. Máme tu pre vás ponuku, kedy za letenky a ubytovanie zaplatíte spolu iba 96€!

Letenky do Kodane

Najlacnejšie letenky do Kodane ponúka spoločnosť Ryanair s odletom z Budapešti. Bežne sa viete do Kodane dostať bez problémov do 100€ za spiatočný let.

My sme pre vás vybrali októbrový dvojdňový termín, každopádne dá sa to pokojne predĺžiť či zvoliť termín počas iného mesiaca. 

Októbrové letenky uvedené nižšie stoja 48€ pričom zahŕňajú cestu tam aj späť a možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40s20cm + menšiu tašku či kabelku. Viac sa o tom môžete dočítať tu

Letenky môžete rezervovať buď priamo cez spoločnosť Ryanair, alebo cez najväčšieho slovenského predajcu leteniek – Pelikan(za o niečo vyššiu cenu)

Budapešť – Kodaň za 48€(24-26.október 2016)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Ubytovanie

Najvýhodnejšie vychádza ubytovanie u miestnych hostiteľov cez stránky Airbnb.com.

Ubytovať v Kodani sa môžete už od 95€(izba na 2 noci pre dvoch s Wi-Fi). Naviac majiteľ bytu píše, že rád poradí aj s informáciami o Kodani. Viac informácii nájdete tu

Máme tu pre vás ešte jednu ponuku ,kedy je samotné ubytovanie ešte bližšie k centru Kodane. Cena za dvojlôžkovú izbu na 2 noci je 108€. Viac informácii nájdete tu

Ak by ste chceli ubytovanie v hoteli, odporúčame Booking.com s veľkou ponukou zariadeníubytovanie Kodaň letenky Kodaň

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno