Na 2 dni do Kodane s letenkami a ubytovaním za 96€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Máte radi Škandináviu? Radi by ste navštívili napríklad hlavné mesto Dánska – Kodaň? Naplánujte si svoj výlet už dnes, nech sa máte na čo tešiť!

A ak ste si mysleli, že vás podobný výlet musí stáť obrovské peniaze, nie je to úplne tak. Máme tu pre vás ponuku, kedy za letenky a ubytovanie zaplatíte spolu iba 96€!

Letenky do Kodane

Najlacnejšie letenky do Kodane ponúka spoločnosť Ryanair s odletom z Budapešti. Bežne sa viete do Kodane dostať bez problémov do 100€ za spiatočný let.

My sme pre vás vybrali októbrový dvojdňový termín, každopádne dá sa to pokojne predĺžiť či zvoliť termín počas iného mesiaca. 

Októbrové letenky uvedené nižšie stoja 48€ pričom zahŕňajú cestu tam aj späť a možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40s20cm + menšiu tašku či kabelku. Viac sa o tom môžete dočítať tu

Letenky môžete rezervovať buď priamo cez spoločnosť Ryanair, alebo cez najväčšieho slovenského predajcu leteniek – Pelikan(za o niečo vyššiu cenu)

Budapešť – Kodaň za 48€(24-26.október 2016)

Ubytovanie

Najvýhodnejšie vychádza ubytovanie u miestnych hostiteľov cez stránky Airbnb.com.

Ubytovať v Kodani sa môžete už od 95€(izba na 2 noci pre dvoch s Wi-Fi). Naviac majiteľ bytu píše, že rád poradí aj s informáciami o Kodani. Viac informácii nájdete tu

Máme tu pre vás ešte jednu ponuku ,kedy je samotné ubytovanie ešte bližšie k centru Kodane. Cena za dvojlôžkovú izbu na 2 noci je 108€. Viac informácii nájdete tu

Ak by ste chceli ubytovanie v hoteli, odporúčame Booking.com s veľkou ponukou zariadeníubytovanie Kodaň letenky Kodaň

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)