Muža zaujímalo čo má robiť počas 47-ročného prestupu, odpoveď firmy pobavila internet

47-hodinový prestup

Často krát aj u nás nájdete letenky s prestupmi viac ako 10-20 hodín. Hold, je to často krát údel lacných leteniek a nie vždy sa nájdu lety za nízke sumy s pár hodinovými či žiadnymi prestupmi. Čo však našiel James bol už predsa len trošku extrém.

otázka skyscanner 47-ročný prestupNa známom portáli skyscanner našiel letenky s prestupom 413 786 hodín, čo je niečo viac ako 47 rokov života.

Samozrejme išlo i chybu ich systému, každopádne reakcia pracovníka, ktorý sa staral a facebookový profil spoločnosti bola excelentná. Netrvalo dlho a stala sa hitom internetu.

47-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-2a47-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-5

47-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-647-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-7a47-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-847-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-947-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-1047-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-1147-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-1247-year-flight-connection-layover-skyscanner-james-lloyd-13 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno