Moskva s odletom z Bratislavy za 69€!

Moskva, St. Basil's Cathedral

Moskva z Bratislavy opäť za atraktívnu cenu! A že sme sa na jednu z ďalších akcii Pobedy načakali. Spiatočné letenky z letiska Milana Rastislava Štefánika kúpite už za 69€!

Termíny sú dostupné počas novembra 2016. Aj keď sa môže zdať, že ich je na prvý pohľad dosť, záujem bude kvôli nutnosti vybavenia víz predovšetkým o termíny koncom mesiaca. Ak si chcete aj ty uloviť ten svoj, neváhaj príliš dlho.

Pobeda je ruská letecká spoločnosť. Ide o nízkonákladovku, takže nič extra nečakajte. Hodnotenia ma ale celkom fajn a z Bratislavy do Moskvy aj naspäť vás odvezie v pohode.

S batožinou to je trochu inak ako u bežných spoločností. Na palubu si so sebou môžete zobrať iba kabelku, prípadne nejaký mužský ekvivalent alebo kufrík. Proste niečo nie príliš veľké. Batožinu do 10 kg a s rozmermi, kde výška, šírka a dĺžka po sčítaní nepresiahnu 158cm(napríklad 70x50x38cm) vám dajú do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Moskva
69€
25-28.11.2016

Ako je to s vízami?

Aj na krátku návštevu Ruska budete potrebovať vybaviť si víza. V Bratislave sídli ruské vízové centrum, kde sa dá všetko vybaviť. Víza s vybavením do 10 dní stoja 35€, expresné vybavenie do troch dní stojí 70€. Za svoje služby si Ruské vízové centrum, okrem poplatku za víza, účtuje paušálny servisný poplatok vo výške 25,- Eur.

Viac informácii nájdete na stránkach Veľvyslanectva Ruskej Federácie TU.

Ubytovanie

Moskva síce  v mnohých ohľadoch lacným mestom nie je, no dá sa tu zohnať ubytovanie v zariadeniach za prijateľnú sumu.

Ak chcete izbu s manželskou posteľou vyskúšajte Mini Hotel Chistoprudniy, ak izbu s dvoma oddelenými lôžkami, vyskúšajte People Business Novinsky Hotel. Pri oboch prípadoch sa cena pohybuje okolo 19,5€/osoba/noc pričom ste ubytovaní v centre mesta!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky moskva

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?