MEXICO CITY s odletom z Viedne od 387€

výhľad z Pyramídy v Mexiku

Láka vás spoznávanie Mexika, no nevedeli ste nájsť lacné letenky?Práve ste ich našli. Letenky do Mexico City sú momentálne dostupné s parádnou cenovkou 391€ s odletom z dobre dostupného viedenského letiska. 

Termíny nájdete v rôznych dátumoch od marca do mája a následne aj od októbra do februára. Termínov je zatiaľ dostupných pomerne dosť.

Letieť budete s dvoma kvalitnými európskymi spoločnosťami – Air France a KLM. Vždy budete prestupovať iba jeden krát buď v Amsterdame alebo v paríži.

Zobrať si so sebou samozrejme okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú s hmotnosťou do 23kg.

Nižšie uvádzame linky na dva kalendáre termínov – na Pelikane a na eSky. Na pelikane tých termínov nájdete o poznanie viac.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mexico City
od 387€
marec 2017 – február 2018

Ubytovanie

Pri Mexiku si z obrovských súm za ubytovanie nemusíte robiť starosti. Mexiko patrí k tým lacnejším krajinám a nemal by byť problém cestovať low-cost.

Na hotely a hostely odporúčame využiť stránky HotelsCombined.com, kde na jednom mieste nájdete ponuky z mnohých ubytovacích portálov.

Pre ponuky miestnych využite stránky Airbnb.com, kde taktiež viete nájsť krásne ceny. Ak na Airbnb.com ešte nie ste, nezabudnite sa zaregistrovať cez tento odkaz, aby ste získali vstupný bonus 15-30€ len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Mexico City

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?