Máš tento rok 18? Cestuj mesiac vlakom po Europe zadarmo!

zadarmo interrail

Aktualizované! Už dnes 12.6. o 12:00 bude spustené prihlasovanie! Počet lístkov je obmedzený. – Prihlasujte sa tu!

Ak si Európan a tento rok dovŕšiš 18 rokov najneskôr do 1 júla, môžeš získať lístok na Interrail na mesiac počas prázdnin úplne zadarmo. V obehu bude až 15 000 lístkov na tento rok. Šance sú teda celkom vysoké. Tento program platí Európska Únia a vyhradila naň tento rok 12 miliónov €.

Čo je to Interrail?

Interrail je synonymum pre cestovanie vlakom naprieč Európou s jedným lístkom na vlak. Európan tak môže cestovať naprieč 30 krajinám. V súčastnosti je Interrail Pass využívaný viac ako 250 tis Európanmi. Tento program je možný vďaka kooperácii až 35 vlakových a lodných spoločností.

Kedy a kde sa zapojiť?

Prihlasovanie prebieha od 12.  do 26. júna. Víťazi lístkov budú oznámení začiatkom júla. Prihlásiť sa budeš môcť na tejto stránke: http://europa.eu/youth/discovereu_sk

Podmienky

Si Európan a tento rok si mal alebo budeš mať do 1. júla 18 rokov. Môžeš sa zapojiť ako jednotlivec alebo ako skupinka do maximálne 5 ľudí.

Cestovať budeš v období júl až september. Maximálne 30 dní a prejsť môžeš od 1-4 krajiny. 

Viac podmienky tu: http://europa.eu/youth/discovereu_sk

 

 

Máš tento rok 18? Cestuj mesiac vlakom po Europe zadarmo!
4 (80%) 4 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.