MAROKO: Marakéš od 79 € z Viedne cez víkend + sviatok v máji!

Marrakesh, Morocco

Maroko sa stáva čoraz obľúbenejšou destináciou. A niet sa čomu diviť. Ponúka zaujímavú exotiku ale aj pláže super jedlo či lacné nákupy miestnych výrobkov. Môžete tam ísť surfovať, túlať sa starými uličkami ale aj vystúpať na vysoké hory či spať v púšti.

Letenky sú teraz dostupné už od 79 € z Viedne cez víkend a sviatok v máji. Z Viedne sa letí so spoločnosťou Laudamotion. V cene je príručná menšia batožina. ale väčšia sa dá lacno dokúpiť. Môžete si kúpiť napríklad dvaja, traja jeden veľký kufor a ušetriť tak.

Čo vidieť v Maroku? Pozrite si tento článok, kam sme prispeli aj my svojimi tipmi. Do Maroka potrebujete pas, víza si vybavíte po prílete. Iba vyplníte papier. Trvá to tam trošku dlhšie tak hodinku dve v rade. Ale potom vás už čaká super Maroko! Peniaze si môźete vybrať z bankomatu na letisku. Taxíky sú lacné a je ich na každom kroku kopec.

Letenky do Maroka – Marakéšu.

Z Viedne napr. 4-8.5. (sobota až streda – 8.5. je sviatok) – Letenky tu  /  kalendár termínov tu.  

Ubytovaie! V krásnom riade.

Ubytujte sa v typickom marockom riade (budova s vnútroblokom s bazénikom alebo fpntánkou). Náš tip je super hodnotený v Marakéši v Medine (v centre mesta). Iba za 19 € / os / noc aj sraňajkami.

Ale odporúčame ísť na pár dní aj mestečko Essaouira pri mori. Je to krásne prístavné a pokojnejšie mestečko. Pozrite ubytká tu.

MAROKO: Marakéš od 79 € z Viedne cez víkend + sviatok v máji!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?