Maledivy z Madridu za 300€

Maledivy a krásna priezračná voda
By: Mark Hodson Photos - CC BY 2.0

Predsa sme sa len dočkali nejakých leteniek na Maledivy za pekné ceny. Vďaka spoločnosti Iberia máte možnosť nakupovať letenky z Maridu na Maledivy(Male) už od 300-320€! Ceny sa menia pomaly každú minútu. V článku pridávame aj spojenie do Madridu.

A to doslovne. Dva termíny, ktoré sme tu pre vás mali pripravené sa počas písania tohto článku vypredali. Snáď tento zostane dostupný čo najdlhšie. 

Termíny sú dostupné na prelome januára a februára. Pri tomto konkrétnom termíne treba upozorniť aj na to, že pri lete do Male treba v Londýne zmeniť letisko(medzipristátie v Londýne)Ak máte o tieto letenky záujem nemali by ste váhať ani sekundu. Vypredávajú sa strašne rýchlo 


Letenky z Madridu na Maledivy

 22.1.-1.2.2016 – 299,98€ – Rezervovať 

letenky Maledivy

Ak sa nemáte do Madridu ako dostať, využiť by ste mohli letenky spoločnosti RyanAir s tým, že v Madride tiež strávite pár dní

Letenky z Bratislavy do Madridu

 20.1.-3.2.2016 – 71€ – Rezervovať

letenky madrid

Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania odporúčame využiť vyhľadávač na booking.com, kde pri väčšine zariadení platíte až po príchode a storno je zadarmo!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.