MALDIVY – letenky na najlepšie obdobie roka za 539€!

Maldivy počas západu Slnka

Čo by ste povedali na exotiku na Maldivách? Máme tu pre vás tip na letenky od kvalitnej leteckej spoločnosti Turkish Airlines, ktorá ponúka letenky na prvý polrok 2022 za 539€!

Letieť je možné v termínoch od februára do júna 2022. Odporúčame využiť termíny hlavne počas februára a marca, čo je jedno z najlepších období na návštevu Maldív s najmenším množstvom zrážok.

Termíny si môžete pozrieť na tejto stránke. Mnoho z nich je však už rozpredaných, treba si to preklikať. Pri písaní tohto tipu boli stále dostupné napríklad 8-23.2.2022, 15.2-2.3.2022, 15-23.2.2022, 27.2-7.3.2022, 27.2-9.3.2022, 27.2-10.3.2022, 8-16.3.2022

Prestupovať budete iba jediný krát v Istabule. Pri lete naspäť trvajú prestupy približne 14 hodín. Môžete ho teda využiť aj na návštevu Istanbulu. Pri prestupe dlhšom ako 6 hodín môžete na letisku v Istanbule absolvovať turistickú prehliadku mesta. Služba je bezplatná a zabezpečíte ju hneď po prílete.

V cene máte možnosť zobrať si okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Male
539€
február – jún 2022

Covid-19: Podmienky vstupu na Maldivy

Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 72 hodín. Z povinnosti testovania sú vyňaté iba deti do 1 roku. Negatívny výsledok testu je taktiež nutné pred odletom vložiť na webovú stránku k imigrácii a musí sa vyplniť online zdravotný formulár.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov. Spomenúť určite musíme aj Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti na Maldivy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?