MALDIVY jednosmerne – letenky z Prahy za 119€

Maldivy
Maldivy. Obrázok od romaneau z Pixabay

A čo tak zaletieť si lacno na Maldivy? Pri letoch z Prahy sa objavili lacné letenky, pri ktorých vás jednosmerná cesta bude stáť iba 119€!

Konkrétne si takto môžete zaletieť v jarnom termíne 15.4.2020. Apríl je pritom ešte stále veľmi dobrý mesiac na návštevu Maldív.

Následne si potom môžete kúpiť jednosmerku do niektorej z ďalších krajín – do Indie viete kúpiť po 15. apríli jednosmerku z Maldív od 88€, do Malajzie od 102€ či do Thajska od 145€. Destinácie, do ktorých môžete následne letieť si môžete pozrieť na tejto stránke.

Letí sa so spoločnosťou Condor a v základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Male
119€
15.4.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponukami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Prahy na Maldivy

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)