MALDIVY jednosmerne – letenky z Prahy za 119€

Maldivy
Maldivy. Obrázok od romaneau z Pixabay

A čo tak zaletieť si lacno na Maldivy? Pri letoch z Prahy sa objavili lacné letenky, pri ktorých vás jednosmerná cesta bude stáť iba 119€!

Konkrétne si takto môžete zaletieť v jarnom termíne 15.4.2020. Apríl je pritom ešte stále veľmi dobrý mesiac na návštevu Maldív.

Následne si potom môžete kúpiť jednosmerku do niektorej z ďalších krajín – do Indie viete kúpiť po 15. apríli jednosmerku z Maldív od 88€, do Malajzie od 102€ či do Thajska od 145€. Destinácie, do ktorých môžete následne letieť si môžete pozrieť na tejto stránke.

Letí sa so spoločnosťou Condor a v základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Male
119€
15.4.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponukami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Prahy na Maldivy

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“] [kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?