MALDIVY + DUBAJ – letenky z Budapešti za 569€!

letenky na Maldivy a Dubaj

A máme tu pred vás aj jednu parádičku od spoločnosti Emirates! Tá aktuálne ponúka letenky na Maldivy s dlhším prestupom v Dubaji za 569€!

Čiže okrem toho, že si kúpite letenky na dovolenku na Maldivách budete mať rovnako tak možnosť na pár dní si pozrieť aj obľúbený Dubaj.

Emirates je pritom absolútne špičková letecká spoločnosť, ktorá sa v rebríčkoch najlepších leteckých spoločností na svete dlhodobo umiestňuje na tých najvyšších priečkach.

Termíny sú dostupné na november 2019 až apríl 2020 vrátane december, januára a februára čo sú najobľúbenejšiu mesiace na návštevu Maldív.

V Dubaji sa potom pri väčšine letov zdržíte pri ceste tam viac ako 2 dni, pri lete naspäť okolo 18-19 hodín.

V základnej cene letenky máte aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu + počas letu spoločnosti Emirates budete mať na palube aj WiFi pripojenie.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Maldivy+Dubaj
569€
november 2019 – apríl 2020

Kde hľadať ubytovanie?

Určite sa kuknite na širokú ponuku webu Booking.com . My tam rezervujeme 80% našich ubytiek a nikdy sme nemali nejaký problém. A tá ponuka je skutočne obrovská.

A keď aj sme niečo nenašli na Bookingu, istilo to Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytka miestni a hlavne v Európskych krajinách sa oplatí pozerať aj na tento web. Vedia tu byť veľmi dobré ceny.

TIP: Airbnb ponúka pri založení účtu vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky do Dubaja a na Maldivy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?