MALAJZIA: Ostrov Penang s Qatar Airways už za 419€!

pláž na ostrove Penang

Žeby konečne nejaká ponuka s TOP cenou do JV Ázie na prvé mesiace 2018? Qatar Airways prichádza s parádnou ponukou leteniek, kedy za let na malajský ostrov Penang + za let naspäť zaplatíte spolu iba 419€!

Qatar Airways je pritom podľa tohtoročného rebríčka najlepšia letecká spoločnosť akou môžete letieť. A nie je to len záležitosť tohto roka. Našli by ste ju na najvyšších priečkach aj po minulé roky.

Termíny sú dostupné na február a marec 2018. Oba mesiace sú celkom fajn – február o niečo lepší čo sa týka množstva zrážok.

Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú s hmotnosťou do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Penang
419€
február – marec 2018

Ako nájsť lacné ubytovanie?

Pri hľadaní lacného ubytovania je skvelou pomôckou nástroj HotelsCombined.com. Porovnáva jednotlivé ceny na rôznych ubytovacích portáloch pri každom zariadení a tak získate výborný prehľad o tom, kde sa dané ubytovanie oplatí rezervovať najviac.

Ak by ste však nič lacné nenašli, nezúfajte! Ešte stále môžete využiť Airbnb.com. Miestni tu ponúkajú svoje izby, byty, apartmány či domy na prenájom a ceny tu vedia byť veľmi priaznivé.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky penang

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?