MALAJZIA: Ostrov Penang s Qatar Airways už za 419€

Malajzia - more, člny,deti, ostrov

Chcete letieť túto zimu do JV Ázie? Nie je nič jednoduchšie ako si kúpiť letenky a letieť!

Hlavne keď spoločnosť Qatar Airways ponúka ceny letov ako je to pri malajzijskom Penangu. Spiatočné letenky sú momentálne dostupnú za super cenu 419€ – a to aj na to najlepšie obdobie!

Qatar Airways pritom patrí k absolútnej špičke medzi leteckými spoločnosťami a v roku 2017 opäť získal ocenenie za najlepšiu spoločnosť na svete.

Termíny sú dostupné v mesiacoch od februára do júna 2018. Špeciálne február a marec sú vhodné mesiace na cestovanie, kedy je najväčšia šanca, že budete spokojní s počasím. Avšak ani v tých nasledujúcich to nie je nič hrozné

Prestupovať budete iba jediný krát v katarskom meste Doha. Pri lete tam trvá prestup väčšinou okolo 2 a pol hodinky. Späť sa zdržíte v tomto meste niečo viac ako 8 hodín(to by ste sa mohli stihnúť do neho aj na chvíľku pozrieť, čo poviete?)

Zobrať si so sebou bez príplatku môžete podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 30kg, kam by ste mali zmestiť absolútne všetko, čo na túto dovolenku budete potrebovať 🙂

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Penang
419€
február – jún 2018

Kde nájsť ubytovanie?

Dosť záleží na tom, aký typ ubytovania preferujete. Pre vyhľadávanie ubytovacích zariadení je výbornou možnosťou portál HotelsCombined.com. Nájdete na ňom ponuky z mnohých ubytovacích webov na jednom mieste. Niečo ako “Heureka.sk” na ubytovanie

Ako alternatívu následne odporúčame využiť Airbnb.com. Ide o čím ďalej tým známejší portál, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Penang

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.