Londýn z Bratislavy za 20€!

Londýn, mesto z výšky

Chceli by ste zažiť v máji atmosféru svetovej metropoly? V tom prípade bude pre vás Londýn ideálnym miestom. 

Letenky do Londýna s WizzAir
Letenky do Londýna spoločnosťou WizzAir

Letecká spoločnosť Wizz Air ponúka pre členov WDC (Wizz Discount Club) spiatočné letenky z Bratislavy na londýnske letisko Luton za skvelých 20€! Ak nie ste členmi WDC, cena spiatočných leteniek začína na 40€. 

Pre tých, ktorým by vyhovoval kratší pobyt v Londýne, je tu termín 27.5-30.5.2018.

Ak si chcete Londýn užiť na dlhšie, prípadne urobiť si nejaký výlet do iných miest v Anglicku, máme tu pre vás dlhší termín 21.5-31.5.2018

Ryanair ponúka spiatočné lety na letisko Stansted z Bratislavy už od 34€, napríklad v termíne 5.-11.4.2018. Letenky kúpite na tejto stránke.

V prípade, že by ste si chceli zvoliť na cestu do Londýna iný dátum, pozrite si kalendár termínov Wizz Air alebo kalendár termínov Ryanair. 

V cene letenky spoločnosti Wizz Air máte 1 kus príručnej batožiny do 10kg s rozmermi 55x40x23cm.

Pri spoločnosti Ryanair máte v cene letenky 1 kus príručnej batožiny 55x40x20cm1 kus menšej batožiny s rozmermi 35x20x20cm.

Wizz Air a Ryaniar lietajú na vzdialenejšie londýnske letiská, odkiaľ sa dostanete vlakom alebo autobusom priamo do centra Londýna. Konkrétne tipy si môžete prečítať v článkoch Ako sa dostať z letiska Londýn Luton a Ako sa dostať z letiska Londýn Stansted.

K Londýnu, bezpochyby, patria dominanty ako Big BenWestminsterské opátstvo, Buckinghamský palác, Tower Bridge alebo známu nákupnú ulicu Oxford Street. Čo sa oplatí vidieť v Londýne, nájdete v tomto článku.

Tip na ubytovanie

Ubytovanie v centre Londýna nájdete už od 25€ na osobu. Súkromná izba pre dve osoby blízko Tower Bridge, vás cez Airbnb vyjde na 6 nocí 302€/151€ na osobu a 25€ za noc. Pri rezervácii vám pomôže náš kredit na Airbnb zdarma.Londýn z Bratislavy za 20€!

Londýn z Bratislavy za 20€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.