Londýn z Bratislavy za 20€!

Londýn, mesto z výšky

Chceli by ste zažiť v máji atmosféru svetovej metropoly? V tom prípade bude pre vás Londýn ideálnym miestom. 

Letenky do Londýna s WizzAir
Letenky do Londýna spoločnosťou WizzAir

Letecká spoločnosť Wizz Air ponúka pre členov WDC (Wizz Discount Club) spiatočné letenky z Bratislavy na londýnske letisko Luton za skvelých 20€! Ak nie ste členmi WDC, cena spiatočných leteniek začína na 40€. 

Pre tých, ktorým by vyhovoval kratší pobyt v Londýne, je tu termín 27.5-30.5.2018.

Ak si chcete Londýn užiť na dlhšie, prípadne urobiť si nejaký výlet do iných miest v Anglicku, máme tu pre vás dlhší termín 21.5-31.5.2018

Ryanair ponúka spiatočné lety na letisko Stansted z Bratislavy už od 34€, napríklad v termíne 5.-11.4.2018. Letenky kúpite na tejto stránke.

V prípade, že by ste si chceli zvoliť na cestu do Londýna iný dátum, pozrite si kalendár termínov Wizz Air alebo kalendár termínov Ryanair. 

V cene letenky spoločnosti Wizz Air máte 1 kus príručnej batožiny do 10kg s rozmermi 55x40x23cm.

Pri spoločnosti Ryanair máte v cene letenky 1 kus príručnej batožiny 55x40x20cm1 kus menšej batožiny s rozmermi 35x20x20cm.

Wizz Air a Ryaniar lietajú na vzdialenejšie londýnske letiská, odkiaľ sa dostanete vlakom alebo autobusom priamo do centra Londýna. Konkrétne tipy si môžete prečítať v článkoch Ako sa dostať z letiska Londýn Luton a Ako sa dostať z letiska Londýn Stansted.

K Londýnu, bezpochyby, patria dominanty ako Big BenWestminsterské opátstvo, Buckinghamský palác, Tower Bridge alebo známu nákupnú ulicu Oxford Street. Čo sa oplatí vidieť v Londýne, nájdete v tomto článku.

Tip na ubytovanie

Ubytovanie v centre Londýna nájdete už od 25€ na osobu. Súkromná izba pre dve osoby blízko Tower Bridge, vás cez Airbnb vyjde na 6 nocí 302€/151€ na osobu a 25€ za noc. Pri rezervácii vám pomôže náš kredit na Airbnb zdarma.Londýn z Bratislavy za 20€!

Londýn z Bratislavy za 20€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?