Letné Macedónsko s odletom z Bratislavy od 23€!

letenky z Bratislavy do Skopje za 23€

Chceli by ste si toto leto zaletieť niekam na Balkán? Z Bratislavy sa veľmi ľahko môžete dostať napríklad do Macedónska!

Spoločnosť WizzAir totižto momentálne ponúka letenky do mesta Skopje aj na koniec leta už od parádnych 23€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za takúto cenu môžete letieť ak ste členmi tzv. členstva Wizz Discount Club. To stojí na rok iba 30€ pre dvojicu a získate ním slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti. Ak však aj členstvo nemáte a neplánujete si ho kúpiť, letenky vás budú stáť len o niečo viac – konkrétne 31€!

Termíny sú dostupné hlavne na september 2018, prípadne na prelom augusta a septembra. Všetky termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg. To však väčšinou úplne stačí.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
od 23€
napr. 4-11.9.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ceny za prenájom auta napríklad v termíne 4-11.9.2018 sa pohybujú okolo 150€. To pri cestovaní vo štvorici vychádza reálne na pár desiatok eur na osobu aj s benzínom. Na to, že sa týždeň budete môcť pohybovať úplne voľne po krajine je to úplne super cena.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. A nie len my. Ide o jeden z najväčších svetových portálov na rezerváciu ubytovania. Nájdete tu ponuky stoviek tisíc zariadení z celého sveta.

Okrem toho si pozrite aj ponuky miestnych na webe Airbnb.com. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Skopje

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?