Letenky z Viedne do Santorini – letenky už od 35€!

Santorini

Spoločnosť WizzAir dnes ponúka výhodné letenky aj na grécky ostrov Santorini. Tie sa dajú na leto 2020 kúpiť už od 35€!

Za túto čiastku sú dostupné letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členstvo kúpené nemáte, letenky vás budú stáť 55€.

Členstvo však odporúčame. Na rok stojí pre dvojicu 30€ dohromady a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jedinom výlete vo dvojici viete ušetriť 30-40€, čo vám pokryje celé náklady na členstvo a ďalšie výlety už máte so super zľavou. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Ako príklad termínu za najnižšiu cenu môžeme uviesť 15-22.8.2020. Kalendáre termínov pri letoch na Santorini si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu si môžete zobrať napríklad po dokúpení služby priority boarding.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
35€
napr. 15-22.8.2020

Tip na ubytovanie

Agios Antonios – ubytovanie len pár metrov od najbližšej pláže. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 354€ – 177€/osoba, 25,2€/osoba/noc. Má pritom veľmi dobré hodnotenia od predchádzajúcich klientov s priemerným hodnotením 8,1/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Santorini na tejto stránke.

letenky z Viedne do Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?