Letenky z Ríma do Austrálie za 597€

Austrália a mólo
By: Les Haines - CC BY 2.0

Máte v pláne navštíviť Sydney? Nerobí vám problém rezervovať si letenky na termíny za viac ako pol roka? V ponuke spoločnosti Virgin Australia sa aktuálne objavili výhodné letenky s Ríma do Perthu. Ceny začínajú už na 597 eurách!

Letenky sú dostupné v minime termínov počas októbra a novembra 2016. V prípade, že nám napíšete na facebooku, vieme vám zatiaľ ponúknuť aj iné termíny, len naozaj ich nie je mnoho. Táto akcia pravdepodobne nepotrvá už dlho, množstvo leteniek sa už rozpredalo. 

Dostupné sú taktiež letenky do ďalších miest v Austrálii s odletom aj z Milána. Každopádne tam už sú tie ceny vyššie, no stále výhodné. Stačí nám tiež napísať na facebook a poinformujeme.

Výlet do Perthu si teda môžte spríjemniť aj návštevou Ríma. Letenky do tohto mesta patria dlhodobo k tým najlacnejším a teda stačí počkať kým letecké spoločnosti(a to predovšetkým RyanAir a WizzAir) začnú predávať letenky Ríma aj na jesenné termíny 2016. O týchto letenkách vás budeme určite ešte informovať, prípadne nám o pár mesiacov napíšte a niečo spolu určite nájdeme.


Letenky Rím – Perth

 Odlet: Rím |  Termín: 1.11.-13.11.2016 |  Cena: 597€

letenky Perth


Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite webové stránky booking.com, na ktorom nájdete množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ďalšou možnosťou je ubytovanie u miestnych na stránkach https://www.airbnb.com/

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?