Letenky z Bratislavy do Macedónska od 20€

Macedonsko príroda
By: Pero Kvrzica - CC BY 2.0

Dnes na tlačovej konferencii oznámila spoločnosť WizzAir opäť svoj vstup na bratislavské letisko a začína pravidelnou linkou na Balkán. Konkrétne do macedónskeho Skopje za ceny začínajúce na 20€.

A prečo navštíviť Macedónsko? Po cestách Macedónskom budete určite príjemne spomínať na úžasnú prírodu. Výhodou je určite aj to, že v macedónskych horách počas teplejších mesiacov nenájdete ani zďaleka toľko turistov ako v iných, populárnejších a turistami navštevovanejších horách. Macedónsko tiež patrí k tým lacnejším európskym krajinám a teda za samotný trip zaplatíte menej ako keby ste išli inde

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky spoločnosti. Táto suma sa vám vráti po 2-3 kúpených letenkách ročne. V prípade, že členom WDC nie ste, cena pre vás v tomto období začína na 30€. Na 20€ sa potom dostanete aj vy v 3. a 4. kvartáli 2016.

Letenky sú dostupné od marca 2016. Rezervovať letenky si môžete už teraz, avšak pri vyhľadávaní zadajte do kolónky odletová destinácia „BTS“.


 

Letenky Bratislava – Skopje

 11-25.4.2016 – 20€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 38€

 

Letenky z Bratislavy do Macedónska od 20€brat-skopj2


Ubytovanie

Ceny ubytovania v Skopje začínajú na 6€/noc. Pre aktuálnu ponuku odporúčame vyhľadať  ubytovanie na stránkach booking.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?