Letenky z Amsterdamu do Peru už od 266€!

Peru a jeho pamiatky
By: YoTuT - CC BY 2.0

POZOR! Ide o Chybový tarif a pravdepodobne tieto letenky o pár hodín nebudú dostupné!

Využite chybový tarif a leťte na jeseň do Limy, hlavného a najväčšieho mesta Peru už od výborných 266€. Termín za túto cenu sme našli iba jeden, ale za naozaj výhodné ceny(okolo 300€) sa dá nakúpiť v aj v ďalších termínoch(Skúšajte kombinovať Odlety: 12,16,20,26.október,1.november Prílety: 8,15,22 .november)
Čo sa týka leteniek do Amsterdamu, tie odporúčame kupovať až neskôr, keď bude isté, že vám letecká spoločnosť tieto letenky do Peru aj naozaj vydá za podobné ceny. Nemal by byť problém pár mesiacov pred odletom nájsť letenky za pomerne výhodné ceny do Amsterdamu. 


Letenky z Amsterdamu do Peru

 Odlet: Amsterdam |  Termín: 12.10.-8.11.2016 |  Cena: 266€

Rezervovať

letenky Peru


Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite webové stránky booking.com, na ktorom nájdete množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ďalšou možnosťou je ubytovanie u miestnych na stránkach https://www.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

3 KOMENTÁRE

    • cena sa zvíšila kvoli poplatkom na letisku atd. za 270€ sa veru do peru nedostanete 😀 možno tak v balíku poštou 😀

  1. Letenky boli skutočne za tieto ceny. Problém je ten, že keď sa takýto chybový tarif objaví, niekedy trvá doslovne len pár minút, kým sa letenky úplne rozpredajú. Niekedy sa nám stáva, že začneme písať tip na letenky a keď ho dopíšeme, letenky sú už bohužiaľ rozpredané.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.