Letenky na Taiwan s Air China za 419€

Air China je spoločnosť, ktorá teší každého vášnivého cestovateľa. Dlhodobo ponúka výborné ceny letov do rôznych ázijských destinácii. Dnes do ponuky pribudli letenky do hlavného mesta Tajwanu, do Taipei s cenou už od 419€ za spiatočnú letenku.

Termínov je veľmi veľa od októbra 2016 do mája 2017, pričom v apríli a máji je tých termínov úplne najviac. 

Pri mnohých letenkách za nízke ceny je veľká nevýhoda mnohých prestupov a dlhého čakania na letiskách. Pri týchto letoch budete prestupovať iba raz v Pekingu a ani tam sa nemusíte zdržať dlho. Dostupné sú aj termíny, kde čakáte len 2-4 hodiny. 

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Taipei
419€
október 2016 – máj 2017

Víza

Na návštevu Tajwanu nepotrebujete víza, čo bude pre mnohých určite výhoda(Pozri si zoznam krajín na stránkach ministerstva zahraničných vecí, kam nepotrebuješ víza -> https://www.mzv.sk/cestovanie_a_konzularne_info/cestovne_doklady_a_viza-kam_viza_nepotrebujete)

Počasie

Z uvedených termínov patria k tým najlepším tie počas októbra, prípadne novembra a potom aprílové/májové. Čisto kvôli teplotám. Počas jesene môžete taktiež očakávať menej zrážok ako po iné mesiace. 

Ubytovanie

V Ázii by ste určite našli aj lacnejšie destinácie, čo sa ubytovania týka, každopádne stále nepôjde o žiadne relatívne vysoké sumy. Lacné ubytovanie hľadajte klasicky na Booking.com a ak chcete skutočne ušetriť, skúsiť si môžete ubytovanie aj v podobných podmienkach 😀 :

Taipei ubytovanie


letenky Taipei

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?