Letenky na Santorini za 119€

Santorini, Grécko
By: Maggie Meng - CC BY 2.0

Aj v Európe máme ostrovy, ktoré by ste pri vašich cestovateľských potulkách určite nemali minúť. Jedným z nich je celkom určite grécky ostrov Santorini, ktorý už očaril nejedného turistu a napríklad aj v hodnotení najlepších ostrovov sveta – Tripadvisor Travelers‘ Choise Awards sa spomedzi všetkých umiestnil na výbornom 2. mieste po ostrove Maui na Havaji.

Ak by ste sa sem chceli vrámci predčasnej letnej dovolenky vydať, vďaka poskytovateľovi charterových letov – spoločnosti TUI a leteckej spoločnosti Austrian Airlines zaplatíte za letenky iba 119€!

Lety sú dostupné v pomerne veľkom množstve termínov pričom letieť môžete už pokojne aj zajtra, ale aj o pár týždňov. Strávená doba na gréckom ostrove Santorini sa mení v závislosti od konkrétneho termínu. Niekde je to 7 dní, niekde 14 a niekde až 28. 

Letí sa z Viedne

Zobraziť termíny

Viedeň - Santorini od 119€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno