Letenky na Korfu za 58€

pobrežie Korfu
By: Vince Smith - CC BY 2.0

Využite výbornú možnosť navštíviť grécky ostrov Korfu ešte pred tým ako začne letná sezóna a ušetrite (nie len) na letenkách slušné peniaze.

Letenky na Korfu

Z Bratislavy na Korfu lieta pravidelne známa spoločnosť Ryanair, u ktorej zoženiete v najbližších mesiacoch najlacnejšie letenky už od 57€!

Ide konkrétne o letenky v termínoch na prelome mája a júna 2016. Príklad termínu: 27.máj-10.jún 2016.

Cestovanie so základnou letenkou spoločnosti Ryanair umožňuje letieť iba s príručnou batožinou s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg. Zobrať si môžete aj menšiu tašku ako napríklad kabelku či tašku na notebook. Viac popisujeme v článku: Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

Okrem rezervácie priamo na stránkach Ryanair môžete využiť aj postál Pelikan.sk, kde je možné rezervovať letenky v slovenčine a len za o niečo vyššiu sumu. 

Rezervovať

Bratislava - Korfu za 57€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Korfu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?