Letenky na Korfu za 58€

pobrežie Korfu
By: Vince Smith - CC BY 2.0

Využite výbornú možnosť navštíviť grécky ostrov Korfu ešte pred tým ako začne letná sezóna a ušetrite (nie len) na letenkách slušné peniaze.

Letenky na Korfu

Z Bratislavy na Korfu lieta pravidelne známa spoločnosť Ryanair, u ktorej zoženiete v najbližších mesiacoch najlacnejšie letenky už od 57€!

Ide konkrétne o letenky v termínoch na prelome mája a júna 2016. Príklad termínu: 27.máj-10.jún 2016.

Cestovanie so základnou letenkou spoločnosti Ryanair umožňuje letieť iba s príručnou batožinou s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg. Zobrať si môžete aj menšiu tašku ako napríklad kabelku či tašku na notebook. Viac popisujeme v článku: Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

Okrem rezervácie priamo na stránkach Ryanair môžete využiť aj postál Pelikan.sk, kde je možné rezervovať letenky v slovenčine a len za o niečo vyššiu sumu. 

Rezervovať

Bratislava - Korfu za 57€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Korfu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.