Letenky do Rio de Janeiro z Ríma už od 335€

Rio de Janeiro krásna pláž
By: Mario Carvajal - CC BY 2.0

Máme tu pre vás ďalšie lacné letenky do brazilského hlavného mesta. Royal Air Maroc má aktuálne v ponuke akciové letenky z Ríma do Rio de Janeiro, pričom ceny začínajú už na výborných 335 eurách

Termíny s podobnými cenami sú dostupné počas mája 2016. O iných termínoch zatiaľ nevieme, každopádne ak sa nejaké objavia, určite vám dáme vedieť. 

A ako sa dostať do Ríma? Najjednoduchšie bude využiť ponuku leteckej spoločnosti RyanAir, ktorá z Bratislavy pravidelne do hlavného mesta Talianska letí. Ďalšou možnosťou sú lety z maďarskej Budapešti odkiaľ lieta do Ríma aj WizzAir. V konečnom dôsledku si môžete urobiť príjemnú dovolenku v Brazílii s návštevou pamiatok v Ríme. Lety do Rio de Janeiro z Talianska bežne stoja okolo 500€, keby ste chceli letieť z okolia Slovenska, ceny sú bežne okolo 600-700€. Takže stále budete v peknom pluse. 


Letenky do Rio de Janeiro

 Odlet: Rím |  Termín: 3.5.-14.5.2016 |  Cena: 335€

Rezervovať prípadne skúste tento link

Ďalšie termíny: 3-17.máj, 13-28.máj

letenky Rio de Janeiro


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania môžete využiť služby booking.com. Pri množstve ubytovacích zariadení platíte až na mieste a storno vás nebude stáť nič. Taktiež môžete využiť možnosť ubytovať sa u miestnych cez https://cs.airbnb.com/.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?