Letenky do Pekingu za 339€

Čína a jej hlavné mesto Peking
By: Alexander Mueller - CC BY 2.0

Čína, čo sa Ázijských krajín týka nie je pre slovenských cestovateľov až tak atraktívna ako napríklad Thajsko, Malajzia či Vietnam, každopádne celkom určite má čo ponúknuť a to predovšetkým v rôznych častiach krajiny s neporušenou prírodou a krásnymi scenériami.

Vďaka spoločnosti Ukraine International Airlines máte možnosť letieť do hlavného mesta Číny, Pekingu už od 339€ pri odlete z Prahy. Dostupných tu je však už len posledných niekoľko leteniek v termíne na prelome júna a júla. Neváhajte ani sekundu a možno tieto letenky ešte stihnete zakúpiť. 

Z Viedne je však cena tiež viac ako atraktívna. Za spiatočný let do Pekingu zaplatíte pri odlete z hlavného mesta Rakúska iba 399€ pričom sú aktuálne dostupné aj letné termíny! Nie je ich však už opäť mnoho, preto s rezerváciou neváhajte, inak sa vám letenky neújdu.

V oboch prípadoch absolvujete prestup v Kyjeve. Zobrať si so sebou môžete 2ks podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Kalendár termínov

Praha - Peking od 339€

Kalendár termínov

Viedeň - Peking od 399€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Peking

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno