Letenky do Moskvy za 53€

By: brando.n - CC BY 2.0

O zaujímavej ponuke spoločnosti Pobeda na lety z Bratislavy do Moskvy sme už informovali. Odvtedy táto ruská spoločnosť pridala niekoľko ďalších termínov. Každopádne už o pár dní je dostupný posledný termín, kedy môžete letieť do Moskvy za najnižšie sumy.

Ide pritom o jednu z najlepších ponúk, akú sme tu za dlhé mesiace na letenky do Moskvy mali. Je tu ešte možnosť, že Pobeda nejaké ďalšie termíny za podobnú sumy do začiatku letnej sezóny pridá, ale spoliehať sa na to nemôžeme. 

Termíny sú dostupné prevažne počas tohto mesiaca, pričom posledné možno odlety sú už o pár dní. Návrat za najnižšiu sumu je potom možný 19 a 20.4.2016 alebo začiatkom mája(6,7,8). 

Do Ruska sú potrebné víza. Ak ich ešte nemáte, podľa stránok ruského veľvyslanectva je možné si expresné víza vybaviť do 3 dní. Bežne sa žiadosti vybavujú do 10 dní.Viac si môžete prečítať na:
http://slovakia.mid.ru/web/svk/viza


Letenky do Moskvy

 Odlet: Bratislava  Termín: 15-19.4.2016 | Cena: od 53€

Rezervovať

Prípadne 19.4-6.5.2016


Ubytovanie

Letenky samotné vám stačiť nebudú. Ak by ste si najradšej rovno zarezervovali aj ubytovanie za výhodné ceny, odporúčame využiť jeden z nasledujúcich webov :

Booking.com – zavedený portál, ktorý pozná väčšina cestovateľov. Veľká ponuka zariadení, časté zľavy, slušné ceny a férový prístup. 

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách 

letenky Moskva

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)