Letenky do Kodane za 35€!

kostol v Kodani
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Spravte si počas júna pár dní voľna a vyrazte do Európy. Jednou z možností je návšteva hlavného mesta Dánska, Kodane. Tie najlacnejšie letenky spoločnosti Ryanair z Budapešti začínajú na výborných 35€!

Termíny sú dostupné hlavne počas júna – nie je ich však mnoho a aj v tých dostupných už nie je možné za podobnú cenu nakúpiť veľké množstvo leteniek – v prípade záujmu preto neváhajte príliš dlho.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg + menšiu tašku s rozmermi najviac 35x20x20cm. Ak potrebujete batožiny viac, musíte si priplatiť. Viac o tom píšeme na -> Ryanair: Viete aké rozmery má mať batožina?

Určite si tiež prečítajte náš článok -> Kodaň – morská kráľovná severu


Letenky do Kodane

 Odlet: Budapešť |  Termín: 9-12 jún 2016 |  Cena: od 35 €

Rezervovať Rezervovať v slovenčine cez Pelikan


Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Kodaň

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.