Letenky do Hong Kongu už od 374€

By: Barbara Willi - CC BY 2.0

Kúpiť spiatočnú letenku do Juhovýchodnej Ázie pod 400€ je vždy dobrý nákup. Naviac, keď je to letenky z pre Slovákov dostupných letísk. My tu jedny podobné letenky pre vás máme. Do Hong Kongu môžete letieť už od výborných 374€!

Ide o letenky spoločnosti Air China, ktorá ponúka letenky za zvýhodnené ceny z Budapešti. 

Dostupné termíny za podobné ceny máte možnosť rezervovať na mesiace od septembra do decembra. Prílet späť z Hong Kongu do Budapešti aj počas januára. 

Lety sú s jedným prestupom v Pekingu, zobrať so sebou si môžte jednu príručnú batožinu a jednu podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Nižšie uvádzame kalendár termínov, kde nájdete všetky termíny za najnižšiu sumu. Rezervovať letenky môžete aj priamo tam. Je to však portál v nemčine a množstvo z vás s tým môže mať problém. Letenky sú však taktiež dostupné na slovenskom Pelikane a ak vám nevadí o niečo vyššia suma(408€), tam bude tá rezervácia určite jednoduchšia.

Ďalšou možnosťou je využitie nejakého toho porovnávača cien leteniek ako je napríklad Momondo. Tam sa viete dostať s cenou ešte nižšie. Keďže však nevieme, ktorú spoločnosť vám to „vyhodí“ v dobe, keď budete dané letenky vyhľadávať, pre istotu si danú spoločnosť ešte na internete preverte – pozrite si nejaké tie recenzie ľudí, ktorí cez dané spoločnosti už nakupovali. Niektoré spoločnosti majú rôzne problémy s kreditkami alebo nemusia danú letenku stihnúť zaregistrovať včas. 


Letenky do Hong Kongu

 Odlet: Budapešť  Termín: 2-8.september | Cena: od 374€

Nájsť najlacnejšiu cenuRezervovať v slovenčine cez Pelikan.sk

Alebo si vyberte váš vlastný termín Zobraziť kalendár termínov


Ubytovanie

Zarezervovať ubytovanie môžete na naozaj veľkom množstve webov. My odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch:

Booking.com – obľúbený portál, ktorý patrí k tým najväčším svojho druhu. Bezproblémová rezervácia, časté zľavy a rôzne výhody

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Hong Kong

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?