Letenky do Grécka – letné SANTORINI už od 40€!

Santorini

Dovolenka ešte tento mesiac? Žiaden problém! Letenky na krásny grécky ostrov Santorini sú totižto dnes dostupné už od 40€ za let tam aj naspäť dohromady. Odlietať pritom budete už o týždeň a pol!

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné pre členov Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, stáť vás budú 60€, čo je na letnú sezónu stále výborná cena.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu a pri odlete z Viedne sú dostupné dva termíny: 20-27.7.2021, 27.7-5.8.2021. Jeden s odletom o týždeň a pol, druhý ešte o týždeň neskôr.

Na Santorini sa dá letieť aj Ryanairom, prípadne z iných letísk. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 40€
napr. 20-27.7.2021

Tip na ubytovanie

Sea La Vie Roomsubytovanie v meste Perissa nachádzajúce sa len 10 metrov od pláže s čiernym pieskom a 6 km od letiska. Predchádzajúci hostia ho hodnotia priemerne 8,8/10. Za izbu na 7 nocí s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, Tv aj WiFi zaplatíte ako dvojica 562€ – 281€/osoba, 40€/osoba/noc. Zariadenie má aj vlastný bazén.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Santorini s desiatkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne na Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?