Letenky z Benátok do Brazílie za 294€!

By: Jose Roberto V Moraes - CC BY 2.0

Naplánujte si už dnes cestu z Benátok do Brazílie a ušetrite na letenkách stovky eur vďaka aktuálne dostupným letenkám leteckej spoločnosti Royal Air Maroc, ktorých cena začína už na skvelých 294€!

Letenky sú dostupné v dostatočnom množstve termínov od mája do decembra 2016. Hlavne koncom roka máte celkom veľkú šancu, že v Brazílii narazíte na výborné počasie. 

Upozorniť určite treba, že návrat nie je do Benátok ale do Paríža! Lety sú s jedným prestupom v Maroku. Hlavne pri letoch do Brazílie tieto prestupy môžu trvať aj viac ako 12 hodín. Na ceste späť sú potom bežne krátke prestupy okolo dvoch hodín. 

Za cenu letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 2ks podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Ako letenky rezervovať?

  1. Najskôr prejdite na kalendár termínov na stránkach flipo.de. Dostupný je taktiež kalendár termínov s návratom z Rio de Janeiro. 
  2. Letenky môžete buď jednoducho rezervovať aj priamo tam v angličtine/nemčine alebo prejsť na stránky slovenského Pelikanu, kde sú tieto letenky asi len o 15€ drahšie a celá rezervácia a komunikácia so spoločnosťou prebieha v slovenčine(na hlavnej stránke Pelikanu treba zaškrtnúť „Návrat z iného mesta“ aby ste mohli zadať prílet do Paríža)
Kalendár termínov

Benátky -> Sao Paulo -> Paríž za 294€

Kalendár termínov

Benátky -> Sao Paulo/Rio de Janeiro -> Paríž za 294€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Sao Paulo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?