LEFKADA z Viedne – októbrový predĺžený víkend s letenkami za 41€!

Lefkada, Grécko

Predĺžený víkend na ostrove Lefkada v Grécku počas októbra. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné už za 41€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 20-23.10.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Teploty v tomto období môžete očakávať na Lefkade okolo 20°C. 

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Preveza/Lefkada
41€
napr. 20-23.10.2022

Kde hľadať lacné ubytovanie?

My na rezerváciu využívame predovšetkým dva portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi ubytovacími portálmi. Ak je to všade viac menej podobné, tak rezervujeme najčastejšie cez booking.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Lefkady

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?