LAUDAMOTION: PARÍŽ s odletom z Viedne už za 20€!

letenky z Viedne do Paríža

Spoločnosť Laudamotion prišla dnes s akciou na letenky na letisko Paris Beauvais. Spiatočné letenky sú dostupné za 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Opäť treba rátať s tým, že toto letisko sa nachádza od samotného centra Paríža ešte dobrý kúsok. Rátajte že za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy ešte 15-30€!

Termíny sú dostupné na november 2018 a január 2019 – vždy v týždňových intervaloch. Vhodné teda pre tých z vás, ktorí sa nechcú zdržať v Paríži/vo Francúzsku iba pár dní.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Čo sa týka batožiny po rezervácii píše v administrácii, že si so sebou môžete zobrať iba batožinu s rozmermi 40x20x25cm rovnako ako u Ryanair-u(viac info TU). Keď sme však písali priamo na support napísali nám, že tieto zmeny by sa nemali dotknúť Laudamotion. Rátajte teda zatiaľ iba s menšou batožinou a ak by sa náhodou niečo zmenilo určite vás o tom na stránkach budeme informovať.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paríž
20€
21-28.11.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – výhodné ubytko v centre Paríža cez Airbnb. Za 7 nocí tu ako dvojica zaplatíte iba 406€ – 203€/osoba, 29€/osoba/noc. To je na polohu a na to, že ide o Paríž úplne super cena.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Paríža

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?