Last minute SANTORINI – letné letenky už od 33€!

Santorini

Hľadáte lacné last minute letenky ku moru? Jeden tip by sme tu pre vás mali! Spiatočné letenky na Santorini sú totižto dostupné už od 33€ za let tam aj naspäť dohromady!

Všetko vďaka kombinácii jednosmerných leteniek spoločností Ryanair a WizzAir. Ryanair ponúka lacné letenky na Santorini, WizzAir zase naspäť.

Odlietate 8.7.2021 večer z Viedne so spoločnosťou Ryanair s letenkami s cenou 12,99€. Naspäť potom poletíte s WizzAirom 13.7.2021 na obed za 19,99€ ak ste členom Wizz Discount Club, za 29,99€ ak členmi nie ste.

Za +10/+20€ sa dá dovolenka aj predĺžiť tým, že si kúpite letenky WizzAiru na neskorší termín.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Prípadne si pozrite aj ďalšie kalendáre termínov pri letoch na Santorini na tejto stránke.

Ryanair umožňuje za najnižšiu cenu zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm, WizzAiru o niečo väčšiu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, treba si priplatiť buď priority boarding(pre väčšiu príručnú batožinu) alebo podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
13€
8.7.2021
Santorini
Viedeň
od 20€
13.7.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

Studios Marios ubytovanie len 300 metrov od pláže Kamari s vlastným bazénom a výbornými hodnoteniami 9,1/10 od predchádzajúcich dovolenkárov. Za 5 nocí tu dáte ako dvojica 394€ – 197€/osoba, 39€/osoba/noc. Dostupné budete mať pritom štúdio s balkónom, súkromnou kúpeľňou, TV, Wifi a klimatizáciou.

Prípadne si môžete pozrieť ďalšie možnosti ubytovania v meste Kamari na tejto stránke

Last minute SANTORINI - letné letenky už od 33€! Last minute SANTORINI - letné letenky už od 33€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?