Last minute letenky na Tenerife za 109€

pláž na Tenerife
By: Tony Hisgett - CC BY 2.0

Spravte si predčasnú dovolenku na prelome mája a júna vďaka spolupráci TUIfly a Austrian Airlines, ktorí ponúkajú lety z Viedne na najväčší Kanársky ostrov Tenerife už od 109€!

Za najnižšiu cenu je dostupný let iba v jednom termíne:
28.5.-4.6.2016
Okrem toho sú dostupné ešte aj nejaké termíny za 119€. Všetky nájdete po prekliku na odkaz nižšie(„Zobraziť termíny“)

Letenky sú dostupné na nemeckej verzii portálu Expedia, ale s pomocou prekladača sa dá rezerváciou prejsť aj ak nemecký jazyk neovládate. 

Ak by ste mali ešte nejaké konkrétne otázky ohľadom letu, spoločnosť Austrian Airlines má v Bratislave svoje Call centrum. Dovoláte sa na: +421 2 4940 2100 Po-Pia 8:30-17:00

Zobraziť termíny

Viedeň - Tenerife za 109€(28.5-4.6.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Tenerife

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?