Last minute letenky z Prahy do Pekingu za 423€

Peking cez zimu
By: Max Talbot-Minkin - CC BY 2.0

Radi by ste v najbližších týždňoch do Pekingu, ale neviete nájsť tie správne letenky za výhodné ceny? Spoločnosť LOT Polish Airlines má stále dostupných niekoľko termínov na najbližšie týždne, kedy za spiatočné letenky zaplatíte iba 423€!

Konkrétne termíny: 
Praha -> Peking: 15,19,22.máj 2016
Peking -> Praha: 25.máj, 1,3,29.jún 2016

Lety sú s jedným kratším prestupom vo Varšave. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou do 23kg.  

[vc_cta_button call_text=“Praha – Peking od 423€(19.5.-3.6.2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/flights/list?a_aid=53c9174da33b9&dfc=CPRG&dtc=CBJS&rfc=CBJS&rtc=CPRG&dd=2016-05-19&rd=2016-06-03&px=1000&ns=0&prc=&rng=1&rbd=0&ct=0″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Peking

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)