Dovolenka na Kanárskych ostrovoch na prelome septembra/októbra. Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy na Lanzarote za 90€ za let tam aj naspäť dohromady!
Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 26.09-06.10.2025. V piatok z Bratislavy odletíte a o 10 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.
V rovnakom období počas minulého roka teploty dosiahli počas všetkých dní 28-31°C.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).
Tip na ubytovanie
Hotel Lancelot
3* ubytovanie v Arrecife na ostrove Lanzarote. Pri viac ako 3000+ hodnoteniach má priemer 8,7/10( a 9,3/10 za polohu ). Od pláže sa nachádza len 20 metrov + má aj vlastný bazén. V cene sú aj raňajky. Za 10 nocí zaplatíte ako dvojica 1240€ – 620,00€/osoba, 62,00€/osoba/noc.







