Kuba ešte lacnejšie! Letenky z Londýna už od 278€!

Kuba tradičné auto + pláž
By: Nick Kenrick - CC BY 2.0

Len včera sme vás informovali o ponuke spoločnosti Thomson Airways na letenky na Kubu od skvelých 332€. 

Dnes táto spoločnosť zlacnila tieto letenky ešte viac a tak spiatočné letenky z Londýna na Kubu začínajú už na 278€!! 

Lety sú dostupné v dvoch termínoch: 
19.5-9.6.2016
26.5.-9.6.2016

Za najnižšiu cenu môžete letieť iba s príručnou batožinou do 5 kg s maximálnymi rozmermi 55x40x23cm. Dodatočnú podpalubnú batožinu si môžete dokúpiť za poplatok. 

Do Londýna sa dostanete pomerne jednoducho a lacno so spoločnosťou Ryanair, ktorá lieta aj z Bratislavy. Letenky začínajú na 40€ za spiatočný let pri rezervácii na stránkach Ryanair a od 48€ pri rezervácii cez Pelikan.sk v slovenčine.

Za najnižšiu cenu môžete cestovať opäť len s príručnou batožinou, ktorá môže mať maximálne 10 kg a rozmery 55x40x20cm. 

Rezervovať

Londýn - Varadero od 278€(26.5-9.6. 2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Varadero

Kuba ešte lacnejšie! Letenky z Londýna už od 278€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.