Bratislava -> Londýn -> Kuba a späť len za 372€!!

pláž na Kube
By: Phil Bartle - CC BY 2.0

Spoločnosť Thomson Airways ponúka letenky z Londýna(letisko Gattwick) do obľúbeného kubánskeho letoviska Varadero s cenou už od 332€

Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v dvoch termínoch a to: 
19.5-9.6.2016
26.5.-9.6.2016

Záleží koľko času chcete na Kube stráviť. V prvom spomenutom termíne sú dostupné už len posledné dve letenky. 

Letenky sú vhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí nemajú problém vycestovať na Kubu aj celkom naľahko, keďže uvedená cena je určená iba pre cestovanie s príručnou batožinou, ktorá má rozmery najviac 55x40x23cm a maximálnu hmotnosť 5 kg.

Podpalubná batožina do 20 kg sa dá dokúpiť za 76€. 

Do Londýna sa dostanete pomerne jednoducho z letiska v Bratislave, odkiaľ lieta pravidelne spoločnosť Ryanair. Za spiatočné letenky počas týchto mesiacov v prípade voľby dobrého termínu zaplatíte do 50€.

Ryanair rovnako ako Thomson Airways umožňuje za najnižšiu sumu iba cestovanie s príručnou batožinou, ktorá môže mať maximálne 10 kg a rozmery 55x40x20cm. Viac o tom píšeme na:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Letenky spoločnosti Ryanair môžete taktiež rezervovať aj na stránkach Pelikan.sk, kde prebieha rezervácia v slovenskom jazyku.

Rezervovať

Londýn - Varadero od 332€(26.5.-9.6.2016)

Rezervovať

Bratislava - Londýn(Stansted) od 40€(25.5.-11.6.2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Londýn - Varadero

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?