Kréta, Rhodos, Karpathos či Skiathos s Austrian Airlines za 119€

By: Kostas Limitsios - CC BY 2.0

Po tipoch na letenky na Zakynthos a Santorini(ktoré sú mimochodom stále aktuálne) vám dnes prinášame ponuky výhodných letov na ďalšie 4 grécke ostrovy.

Ak by ste sa chceli počas septembra dostať na Karpathos, Krétu, Rhodos či Skiathos, letenky vás budú stáť 119€. 

Ide o zaujímavú ponuku charterových letov spoločnosti TUI a Austrian Airlines, ktoré máte možnosť nakúpiť na stránkach Expedie. Hlavne pri Skiathose a Karpathose by ste si s rezerváciou mali „švihnúť“, keďže dostupný je u oboch iba jediný termín. Pri Rodhose a Kréte je termínov viacero.

Odlieta sa z Viedne. Ak by ste mali nejaké otázky, Austrian Airlines má v Bratislave zriadené aj svoje call centrum, na ktoré môžete volať Po-Pia 8:30-17:00 na +421 2 4940 2100

Z
Do
Cena
Rezervácia
Viedeň
Skiathos
119€
Viedeň
Kréta(Heraklion)
119€
Viedeň
Rhodos
119€
Viedeň
Karpathos
119€

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania + naviac pri mnohých zariadeniach platíte až na mieste a storno je zdarma.

Karpathos:

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v Zoe Studios na Karpathose v termíne 20-27.september. Dohromady zaplatíte za štúdio s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami iba 140€(70€/osoba, 10€/osoba/noc)

Kompletnú ponuku ubytovania na Karpathose nájdete tu

Skiathos:

V Central Guest House Skiathos sa dnes máte možnosť ubytovať v termíne 17-24.9.2016 za sumu o 52% nižšiu. Za 7 dní za dvojlôžkovú izbu s klimatizáciou zaplatíte 147€(74€/osoba, 10,5€/osoba/noc)

Kompletná ponuka ubytovania na Skiathose tu

Kréta:

Za ubytovanie v bungalove v „Camping Koutsounari“ zaplatíte v termíne 16-23.september iba 140€(70€/osoba, 10€/osoba/noc) + nachádzať sa budete kúsok od pláže

Kompletnú ponuku ubytovania na Kréte nájdete tu

Rhodos:

Ako aj pri iných ostrovoch, na Rhodose sa viete taktiež ubytovať „za babku“. V termíne 20-27.september v Heleni Beach Hotel kúsok od mora dokonca za 106€(54€/osoba, 8€/osoba/noc)

Kompletnú ponuku ubytovania na Rhodose nájdete tu

A ak by ste predsa len nenašli to čo hľadáte, ubytovať sa môžete ešte aj na Airbnb.com. Ak sa navyše zaregistrujete cez náš odkaz, získate ako bonus 15€, ktoré môžete utratiť na ubytovanie

letenky Karpathos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?