KOSTARIKA – v zime do Strednej Ameriky s letenkami za 586€!

Manuel Antonio, kostarika
Pláž v Manuel Antonio, Kostarika

Čo tak si spraviť počas zimy dovolenku v Strednej Amerike? Dnes tu pre vás máme tip na letenky do Kostariky za výborných 586€!

Letieť sa dá napríklad v termíne 24.1-7.2.2024 s odletom z letiska z Viedne. Prestupuje sa pri lete tam 2x, pri lete naspäť už iba 1x. A keďže sú prestupy aj v Kanade, treba si vybaviť aj elektronickú autorizáciu eTA.

Letenky si viete pozrieť na tejto stránke. Iba teda po vyhľadaní treba ísť trošku nižšie. Najskôr vám ukáže letenky za 579€ s dvoma prestupmi aj pri lete naspäť. Tie treba preskočiť a prejsť k letenkám za 586€ s jediným prestupom pri ceste naspäť. 

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. Ďalšia batožina sa dá v prípade potreby dokúpiť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
San Jose, Kostarika
586€
napr. 24.1-7.2.2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?