Korzika na prelome septembra/októbra za 88€

pláž na Korzike
By: JeanbaptisteM - CC BY 2.0

Akciové letenky na Korziku tu až tak často nemávame a aj kvôli tomu, keď sa už aj objavia, je o ne pomerne veľmi záujem. Inak tomu celkom určite nebude ani teraz, keďže spoločnosť Eurowings aktualizovala ceny svojich leteniek a od prelomu septembra a októbra máte možnosť v ich ponuke nájsť letenky s cenou už od 88€!

Najatraktívnejšími termínmi sú celkom určite tie s odletom 24.9.2016, keďže to je jediný septembrový dátum v ktorom môžete letieť za najnižšiu cenu. Návrat je potom za najnižšiu cenu možný 8.10.2016, prípadne 1.10.2016 s tým, že cena letenky bude 98€. 

V októbri je potom možností na lacné cestovanie na Korziku viacero.

Letí sa do mesta Bastia. Zobrať si so sebou môžete iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x23cm a hmotnosťou 8 kg.

Prečítajte si určite aj náš článok –> 7 najkrajších miest na Korzike

Rezervovať

Viedeň - Korzika(Bastia) za 88€(24.9-8.10.2016)

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Bastia

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno