Korfu s odletom z Bratislavy za 54€

Korfu - loďky

Pri Bratislave nám opäť klesla cena leteniek do Stredomoria – tentokrát na ostrov Korfu. Za spiatočné letenky spoločnosti Ryanair môžete aktuálne zaplatiť iba 54€!

Ak však budete mať o letenky záujem nemali by ste váhať príliš dlho. Dostupný je jediný termín 5-12.5.2017 a navyše aj v ňom samotnom je za túto cenu dostupných len niekoľko posledných leteniek. 

Letenky Ryanair-u však dlhodobo nie sú drahé a ak aj by vám tento termín nevyhovoval, môžete sa pozrieť na ďalšie v tomto kalendári termínov

Za najnižšiu cenu si so sebou môžeš zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku, napríklad kabelku, tašku na notebook alebo pokojne aj igelitku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
54€
5-12.5.2017

Tip na ubytovanie

Korfu je aj počas sezóny jeden z lacnejších ostrovov, nie to ešte počas mimosezónnych mesiacov, čo máj ešte stále je.

Ubytovať sa môžete napríklad v štúdiu Elena Sidari(Elena Kostas), kde zaplatíte dvaja za 7 nocí iba 105€ – 52,5€/osoba, 7,5€/osoba/noc. To je skutočne veľmi dobrá cena.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.