Korfu na 7 dní(letenky+ubytovanie) od 135€

Grécko , Korfu , zátoka

Toto leto ste pracovali a v septembri by ste si chceli užiť zaslúžený oddych? Určite sa vám to vyplatí! September je stále ešte veľmi teplý mesiac, každopádne ceny leteniek aj ubytovania idú slušne dole. Napríklad za letenky a ubytovanie na Korfu v septembrovom termíne zaplatíte iba 135€!

Letenky na Korfu

Septembrové letenky začínajú na 91€ za spiatočný let. Ak chcete čisto septembrový termín, najlacnejšie letenky nájdete v nižšie uvedenom dátume. Letenky sa však rýchlo míňajú a mali by ste byť veľmi rýchly. 

Ak by vám nerobil problém cestovať na Korfu napríklad aj počas októbra, napíšte nám na facebook, tú sa vie cena leteniek pohybovať aj medzi 40-50€ za spiatočný let.

Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s hmotnosťou najviac 10 kg a rozmermi 55x40x20cm + jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. 

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Bratislava
Korfu
za 135€
23-30.9.2016

Tipy na ubytovanie

Andre Corfu Village – apartmán s jednou spálňou pre štyroch. Najlacnejšia možnosť – ubytovanie vás bude stáť na 7 dní iba 176€ – 44€/osoba, 6,2€/osoba/noc

Gardelis studios – výborná poloha, dobré hodnotenie a cena 245€ na týždeň pre štyroch –  61€/osoba

Villa Anneta – ak cestujete iba v dvoch, využiť môžete ponuku Villa Anneta, ktorá má skvelé hodnotenie a polohu na juhu ostrova

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Korfu

letenky Korfu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno