Keď je vašou prácou spoznávať nové krajiny

studenti pevs

Cestovanie je vášňou snáď každého z nás. Či už radi cestujete kvôli oddychu alebo skôr  spoznávate nové nepoznané kraje, už vám určite napadlo, aké skvelé by bolo na „dovolenke“ ostať oveľa oveľa dlhšie. A hoci zamestnanie v oblasti cestovnom ruchu nie je nekonečná dovolenka, vysnenému cestovaniu vyslovene praje! Ako sa však k takejto práci dostať? Vstupnou bránou je podľa odborníkov práve adekvátne vzdelanie.

Vzrastajúci záujem o kvalitnú prípravu na prácu v oblasti cestovného ruchu motivoval aj Paneurópsku vysokú školu (PEVŠ) k otvoreniu nového študijného odboru. Na svojej Fakulte ekonómie a podnikania ponúka dokonca unikátnu možnosť získať po úspešnom absolvovaní rovno dva tituly – bakalára (Bc.) aj profesijný titul BBA. Hlavnou úlohou je však svojich študentov riadne pripraviť na prácu v žiadanej oblasti a to aj vďaka spolupracovníkom priamo z praxe a praktickému zameraniu predmetov.

Absolvovanie odboru Cestovný ruch vás pripraví na profesionálnu prácu v oblasti cestovného ruchu a v technikách cestovného ruchu. Ihneď po absolvovaní budete na profesionálnej úrovni pripravený zamestnať sa alebo podnikať v kongresovom cestovnom ruchu, projektovom riadení, leadershipe, obchode, inováciách v cestovnom ruchu a v marketingu a sociálnych sieťach. Po absolvovaní môžete pokračovať na inžinierskom stupni štúdia. Študovať môžete v dennej aj externej forme, alebo dokonca s individuálnym študijným plánom- šitým na mieru Vašim povinnostiam. Povinná je prvá prednáška, kde si s pedagógmi podrobnosti ohľadom účasti na prednáškach počas celého semestra stanovíte sami. Individuálny prístup je jeden z najdôležitejších faktorov, ktorým Paneurópska vysoká škola dosahuje ambíciu uberať sa novými cestami vysokoškolského vzdelávania.

Výhodou je aj možnosť štúdia cudzích jazykov prepojených s odborom, čo vám dodá potrebnú zručnosť bez nutnosti návštev jazykových škôl a podobne. Ak teda snívate o práci v tomto odbore, štúdium na PEVŠ vás k nej priblíži po praktickej aj teoretickej stránke.

Študijný odbor Cestovný ruch vznikol v spolupráci s českou Vysokou školou obchodní v Prahe, o.p.s. Podmienkou na úspešné ukončenie odboru je absolvovanie dvadsiatich povinných a povinne voliteľných predmetov bakalárskeho študijného programu Fakulty ekonómie a podnikania a štyroch voliteľných predmetov so zameraním na cestovný ruch. Výsledkom je možnosť získať súčasne s diplomom bakalár aj profesijný titul BBA. Táto jedinečná možnosť dvoch titulov súčasne bude vašou konkurenčnou výhodou aj na pracovnom trhu.

Splňte si svoje sny o práci, ktorá vám umožní spoznávať nové krajiny. Vyštudujte, čo vás baví, a získajte vedomosti, ktoré vás prakticky aj teoreticky pripravia na budúcu kariéru. Na odbor Cestovný ruch je stále možné sa prihlásiť a to až do 31.8.2018. Všetky informácie o štúdiu, vrátane prihlášky, nájdete na webstránke www.paneurouni.com.

O PEVŠ:

Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) vznikla v roku 2004. Sídli v Bratislave a má päť fakúlt: fakultu práva, ekonómie a podnikania, masmédií, informatiky a psychológie. Ponúka vyše 40 akreditovaných študijných programov vo všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia: bakalárskom, magisterskom/inžinierskom a doktorandskom v dennej a externej forme. PEVŠ poskytuje aj rigorózne, habilitačné a inauguračné konanie. Od vzniku školy do konca akademického roka 2017/2018 úspešne ukončilo štúdium viac ako 17.000 absolventov. PEVŠ je členom koncernu PROSPERITA HOLDING.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

ZDIEĽAŤ

BEZ KOMENTÁRA