KANÁRSKE OSTROVY: First minute letenky na Lanzarote od 58€!(+VIDEO)

Tento rok máš už naplánovaných dostatok ciest a skôr už premýšľaš nad tým, kam by si sa vydal počas budúceho roka? Jeden tip na first minute letenky by sme tu mali. Famózne Lanzarote je aktuálne dostupné už od 58€!

Za takúto cenu máte možnosť kúpiť letenky ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 79€ za spiatočný let – čo je stále dobrá cena, no odporúčame si kúpiť členstvo pre dvojicu za 30€ a následne kúpiť letenky ako člen. Bude vás to stáť menej a najbližší rok budete môcť nakupovať letenky spoločnosti WizzAir za akciové ceny. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v tomto článku. 

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný first minute termín 1-8.3.2018. Najlacnejších leteniek nie je mnoho, preto nečakaj príliš dlho.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Lanzarote
od 58€
1-8.3.2018

Ako sa dostať do Katovíc?

Napríklad so spoločnosťou PolskiBus. Tá jazdí z Viedne do Katovíc za krásne ceny. Bežne sa viete dostať pri spiatočnom lístku na cenu do 15€. Ak nás budete sledovať aj naďalej, očakávame, že okolo jesene/zimy príde PolskiBus so svojou tradičnou akciou, kedy bude možné kupovať spiatočné lístky za 20 centov(toto bola napríklad posledná akcia).

Ďalšou možnosťou je ísť PolskiBus-om nie z Viedne do Katovíc, ale z Bratislavy do Krakova a odtiaľ následne autobusom za 1-3€ do Katovíc. 

Z východu Slovenska môžete skúsiť využiť napríklad dopravcu LeoExpress. Dajú sa tu zohnať taktiež lístky za fajn čiastku okolo 20€. 

Tip na ubytovanie

Pensión Magec – za 7 nocí tu dáte dvaja 245€ – 122,5€/osoba, 17,5€/osoba/noc. Zariadenie je pritom slušne hodnotené a nachádza sa na pobreží.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.