Kanárske ostrovy ešte lacnejšie – last minute letenky už od 99€!

ostrov Tenerife
By: Ian Palmer - CC BY 2.0

V poslednom období tu máme výhodných last minute leteniek na Kanárske ostrovy viac ako dosť. A čo je na tom najlepšie, zatiaľ každá ďalšia bola o niečo lacnejšia ako predošlá. Dnes tu máme dve výhodné last minute ponuky na Kanárske ostrovy s cenou už od 99€!

Pri prvej ponuka sa letí z Viedne na Gran Canaria s odletom už zajtra so spoločnosťou Austrian Airlines. Na Kanárskych ostrovoch strávite 7 dní a 4.6.2016 letíte späť.

Druhou ponuku je let z Viedne na ostrov Tenerife v tom istom termíne ako predošlá ponuka, čiže – 28.5.-4.6.2016. Letí sa opäť s Austrian Airlines

Po tom, čo vám Expedia pošle všetky údaje ohľadom letu a mali by ste ešte nejaké konkrétne otázky na samotný let, v Bratislave má Austrian Airlines zriadené Call Centrum. Dovoláte sa na: +421 2 4940 2100 Po-Pia 8:30-17:00

Rezervovať

Viedeň - Gran Canaria od 99€(28.5-4.6.2016)

Rezervovať

Viedeň - Tenerife od 99€(28.5.-4.6.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Gran Canaria

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno