Kalábria – navštívte juh Talianska s letenkami za 35€!

letenky z Krakova do Kalábrie

S blížiacou sa letnou sezónou nám tu postupne začnú vyskakovať aj obľúbené dovolenkové destinácie v predsezónnom období.

Ak by ste sa radi vydali na juh Talianska, spiatočné letenky do regiónu Kalábria a to konkrétne do mesta Lamezia Terme kúpite pri odlete z Krakova už za 35€!

Za túto čiastku je dostupný jediný dlhší májový termín – 9-19.5.2019.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť napríklad na tejto stránke. Ak by ste chceli letieť v inom termíne a chceli by ste vedieť aktuálnu cenu.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Lamezia Terme
35€
9-19.5.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Pri 10-dňovom májovom výlete asi nebudete chcieť ostávať iba na jednom mieste. Hodí sa teda požičať si auto.

Na celé toto obdobie začínajú ceny za požičanie auta približne na 133€. Ak pôjdete napríklad vo štvorici, tak to teda vychádza na cca 33€/osoba.

Celú ponuku veľkého množstva autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Tento web vieme z vlastnej skúsenosti odporučiť – a bežne ho využívame, keď si chceme zarezervovať auto vopred cez internet.

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vám vieme odporučiť predovšetkým nasledujúce dva weby:

  • Pre širokú ponuku ubytovacích zariadení, od hotelov, cez hostely až po apartmány si kuknite Booking.com. Asi ste o ňom už počuli – ide o jeden z najväčších webov svojho druhu a my osobne môžeme povedať(musíme si zaklopať), že sme s nimi ešte nemali žiaden problém.
  • A keď náhodou nenájdete to čo ste hľadali na Bookingu, stále je tu Airbnb.com. Ponuky tu dávajú miestni a to často krát aj napríklad na izby v svojich bytoch, rôzne apartmány/byty, ktoré vlastnia a podobne. Hlavne tu nájdete mnoho iných ponúk ako na Bookingu. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakov do Lamezia Terme

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?