Júnové letenky do Švédska od 20€!

jazero vo Švédsku
By: Vanerpaddel - CC BY 2.0

Aj počas teplých mesiacov môžete letieť do Škandinávie za skvelé ceny. Výborným príkladom sú letenky spoločnosti WizzAir, ktoré počas júnových mesiacov môžete nakupovať s cenami už od 20€!

Najlacnejšie – za 20 eur to je do mesta Malmö. Cena je rovnaká ako pre členov tak pre nečlenom tzv Wizz Discount Club

O niečo drahšie sú letenky do hlavného mesta – Štokholmu. Za najnižšiu cenu tu viete kúpiť letenky už od 29€ pre nečlenov Wizz Discount Club, od 20€ pre členov.

Pri Štokholme treba poznamenať, že WizzAir lieta na letisko „Stockholm Skavsta Airport“, ktoré sa nachádza okolo 100 km od centra Štokholmu.

Wizz Discount Club je členstvo, ktoré stojí 30€/rok a získate ním slušné zľavy na skoro všetky letenky spoločnosti Wizzair. Viac o tom píšeme v našom článku -> Všetko, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

Najnižšia cena leteniek umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu maximálnymi rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10 kg. O tom zase píšeme viac na -> Wizz Air: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

EDIT: Ďakujeme fanúšikovi Pavlovi, že nás informoval aj o lacných letenkách z Debrecenu, odkiaľ môžete letieť už od 17€!

[vc_cta_button call_text=“Budapešť – Malmö od 20€(2-8.jún 2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://wizzair.com/sk-SK/Select“ el_class=“text_call“][vc_cta_button call_text=“Budapešť – Štokholm od 29€(1-7.jún 2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://wizzair.com/sk-SK/Select“ el_class=“text_call“][vc_cta_button call_text=“Debrecen – Malmo od 17€(3-13.jún 2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://wizzair.com/sk-SK/Select“ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

Júnové letenky do Švédska od 20€!

budapešť - štokholm3

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)