Juhovýchodná Ázia očami talentovaného slováka (Video)

Do redakcie nám pristálo daľšie pekné cestovateľské video od mladého cestovateľa Jána. Počas troch mesiacov navštívil Vietnam, Kambodžu, Filipíny, Thajsko a Malajziu. Väčšina mladých backpackerov sa zameriava na známe turistické atrakcie a každodenné párty. Ján sa snažil navštevovať menej známe miesta a spoznať skutočnú tvár krajiny.

Počas tohto dobrodružstva brázdil Vietnam na motorke, vystúpil na najvyšší vrch Kambodže, kempoval na panenských ostrovoch na Filipínach, zúčastnil sa na pohrebe v horskej dedine kmeňa Karen v thajských horách či šnorchloval s korytnačkami a žralokmi v Malajzii.

Ale stačilo obkecávania, veď všetko podstatné uvidíte vo videu, ktoré ma na YouTube iba pozitívny ohlas. Určite sleduj aj Jánov Facebook – Jan Sur Photo & Video

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.