JAPONSKO: Fukuoka už za 388€

Tokio a jeho zeleň
By: Paul VanDerWerf - CC BY 2.0

Japonsko je v Ázii jedna z najšpecifickejších krajín. Svojská kultúra, ktorú spoznať prichádza každý rok milióny turistov. Ak by ste aj vy chceli navštíviť Japonsko, máme tu pre vás zaujímavé letenky s cenou už od 388€ za spiatočný let!

Termíny sú dostupné na veľké množstvo termínov od februára do júla 2017. Kompletný kalendár termínu si môžete pozrieť TU.

Na ceste tam poletíte so spoločnosťou Air France do Paríža, následne z Paríža do Osaky a z Osaky vás odvezie spoločnosť Japan Airlines do Fukuoky. Späť potom poletíte čisto s Air France s prestupmi v Soule a Paríži.

Aj keď ide o dva prestupy, dajú sa nájsť termíny kde ide o pomerne krátke „stopy“, kde sa pri každom zdržíte nanajvýš niekoľko hodín. Zobrať si so sebou môžete klasicky 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Fukuoka
388€
február – júl 2017

Ubytovanie

Klasické hotely a hostely hľadajte na stránkach HotelsCombined.com. Zdržuje ponuky mnohých portálov, na ktorých je možná rezervácia ubytovania. Získate tak zaujímavý prehľad naprieč viacerými veľkými rezervačnými portálmi.

Určite si však pozrite aj ponuky na Airbnb.com, kde nájdete ponuky od miestnych. Často krát tu vychádzajú ponuky omnoho lacnejšie. Samozrejme však záleží kam budete cestovať a kde sa budete chcieť ubytovať.

TIP: Ak ešte nie ste na Airbnb.com, zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Fukuoka

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?